« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Formacioni i Juventusit me shtatë ndryshime kundër Torinos
19-247-650x358.jpg

Juventus do të bëjë ndryshime të mëdha në formacion për derbin e qytetit kundër Torinos.

 

“Sky Sport” raporton se “Bianconerët” do të luajnë me shtatë ndryshime për dallim nga xhiroja e shkuar në Serie A ndaj Fiorentinës.

 

Max Allegri ka përzgjedhur rreshtimin 4-2-3-1 me Buffon në portë kurse para tij nga e djathta në të majtë do të luajnë Stephan Lichtsteiner, Medhi Benatia, Giorgio Chiellini dhe Alex Sandro, përcjell “lajmi.net”.

 

Blaise Matuidi dhe Miralem Pjanic përbëjnë dyshen e mesfushës kurse Douglas Costa do të luajë në krahun e majtë në vend të Mario Mandzukic.

 

Juan Cuadrado do të paraqitet në krahun tjetër në mbështetje të Paulo Dybalas dhe qendërsulmuesit Gonzalo Higuain. /Lajmi.net/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:02  | Z.H. | 809 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.