« Zhurnal mëson » Afrim Gashi gjatë javës takim me Zoran Zaevin, bisedime për hyrje në qeveri
Fejziu: Zgjidhja e çështjes së emrit do të qartësoj të ardhemn e Maqedonisë
« Analistët » Pas ligjit të shqipes, sfida e partive shqiptare mbetet unifikimi i veprimit politik
« Analizë » Kazani politik në Maqedoni po "zien"
Nuk do ta besoni cila aktore e njohur do të jetë pjesë e ‘Egjelit’ (Foto)
aaaaaaa-650x357.jpg

Tash e tutje te seriali ‘Egjeli’ do të keni mundësi ta shihni edhe një aktore shumë të dashur nga ju.

Këtë e ka bërë të ditur Osman Azemi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ku tregon se është Xhejlane Tërbunja ajo e cila tash e tutja do të jetë pjesë e serialit më të pëlqyer në vend, ‘Egjelit’.

Ai ka bërë të ditur gjithashtu se do të ketë edhe përforëcime të tjera, ndërsa juve nuk ju mbetet asgjë tjetër vetëm të mos i humbisni episodat e radhës

 

”Perforcimi ma i ri i ekipit te Egjelit -Xhejlane Tërbunja. Vlera e transferit ma e madhe se e Neymar ne PSG! Shume shpejt edhe perforcimet e reja”, ka shkruar ‘Teta Gjyli’ (Osmani) përkrah fotografisë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 09:14  | Z.H. | 6,436 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Dokument » Talat Xhaferi mund të dekreton Ligjin e gjuhëve, ngjashëm veproi edhe Tito Petkovski në vitin 1997
Bora befason Maqedoninë, ja ku bie për momentin
Xhaferi flet shqip, Zaev dhe Ivanov ende jo!
E dini datën kur do ndryshojë ora këtë muaj?
Gjykata shpall të pafajshëm të akuzuarit e Sopotit
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.