Një kryetar si Visar Ganiu i duhet Çairit
"Zekës së Abisë" nuk po ia hapin as derën e shpisë..!?
Pse u shemb "Shtëpia e Qazim bej Vlorës" z.Sela? Pyesin qytetarët
« Zhurnal mëson » Thaçi i ka dhënë "besën" Zaevit se mund të llogarisë në mbështetjen e PDSH-së
Teuta Arifi dhe BDI mbajnë Konventën promovuese në Tetovë
konventa-promovuese-tetoves-teuta-arifi.jpg

Tetovë, 23 shtator - Bashkimi Demokratik për Integrim, me datë 25 shtator me fillim në ora 19, në Qendrën për kulturë në Tetovë,  do të mbajë Konventën Promovuese të kandidates për kryetare të komunës së Tetovës, Teuta Arifi si dhe promovimin e listës së këshilltarëve dhe kryesuesin e listës së saj, Bekim Memeti.

Teuta Arifi nga radhët e BDI do të paraqitet me moton “Për Tetovën që duam”! , ku do të ketë rastin të shpalos të arriturat në mandatin e kaluar, dhe të paraqet kandidim e sërishëm për këtë katër vjeçar, si dhe platformën me të cilën do të garojë në zgjedhjet lokale . Arifi para banorëve të saj do të tregojë arsyen përse duhet  ta mbështesin atë si kryetare të ardhëshme e qytetit të Tetovës.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 23.09.2017, 15:01  | B.M. | 4,225 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zyrtare: Mbyllet marrëveshja BDI dhe LSDM për Strugën, të enjten Zaev do kërkojë mbështetje për Merkon
"Zekës së Abisë" nuk po ia hapin as derën e shpisë..!?
Fiat Canovski mbështet Ramiz Merkon për kreun e Strugës
Zaev: Kam mirëkuptim për veprimet e Ziadin Selës, vazhdojmë tutje së bashku
« Zhurnal mëson » Zaev në "gjah" pas deputetëve të VMRO-së, i bindur se disa do ti bashkohen
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.