« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Sinan Vllasaliut
sinaniiii_1506067922-4594926.jpg

Shumë gjenerata janë rritur me këngët e tij.

Me zërin e tij të veçantë e muzikën e mirëfilltë, Sinan Vllasaliu arriti të jetë ndër këngëtarët më të dashur e të pëlqyer për publikun, transmeton Gazeta Express.

 

Ndonëse më pak aktiv tani me projekte muzikore, Sinani është aktiv në rrjetet sociale.

 

Ai së fundmi ka publikuar disa fotografi së bashku me bashkëshorten e tij e cila është shumë e bukur. Ata shihen në një darkë së bashku. 

Ndryshe “Shpija e babës”, është projekti i fundit nga Sinani.

 

Kujtojmë se Sinani gjithashtu është ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma e ahengje të ndryshme familjare./Gazeta Express/

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 22.09.2017, 10:46  | Z.H. | 14,789 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Pamje të rënda » Vrasja e maturantit Angel Petrovskit në vitin 2014 në Gjorçe Petrov
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
“Tvrdokorni”: Arrestime të ish-funksionarëve dhe pritet sulm ndaj djalit të Ivanovit?!
James Pardew: Kur ia lejon gjuhën një populli kaq të madh e forcon vendin!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.