« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Abdullai: Visar Ganiu, personalitet i duhur për Çairin
21903811_10209504496705413_1865054348_n.jpg

Shkup, 21 shtator - Dr. Fikri Abdullai, bartës i listës për këshilltarë në komunën e Çairit nga rradhët e BDI-së në një videoprezantim të tij ka bërë të ditur se bashkë me kreun e komunës z. Ganiun do të japin kontribut shumë të madh që komuna e Çairit të bëhet akoma më e mirë.

"Jam doktor Fikriu bartës i listës, mendoj se do të jap kontributin tim më të madh për të mirën e Çairit, Visar Ganiun e njoh si njeri shumë të sinqertë një njëri shumë punëtorë një njeri që shumë pak flet dhe shumë punon e një njeri me vizion që mendoj se është njeri i duhur për komunën e Çairit që të bëjmë Çairin ende më të mirë, Visar Ganiu është zgjidhja më e mirë për Çairin", është shprehur kështu Abdullai.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.09.2017, 22:20  | T.E. | 2,572 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.