« INSIDE » Konviktet, edhe pas 20 vjetëve në mjerim
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Cvetanov: Burgjet në Maqedoni janë ende me shqiptarë të pafajshëm
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
Atletico Madrid me ofertë të jashtëzakonshme për Costën, Chelsea do të dorëzohet në janar
diego-costa-1-780x439_2.jpg

Atletico Madridi do të bëjë ofertë prej 65 milionë euro për ta sjell nga Chelsea, sulmuesin Diego Costa.

 

Costa është kthyer te Chelsea, por që nuk i lejohet të bëjë stërvitje me ekipin e parë.

 

Lojtari nuk është në planet e Antonio Contes, ndërsa e ka humbur edhe vendin në Kombëtaren spanjolle shkaku i mungesës.

 

 

Ai vazhdon ta kërkojë kthimin në klubin ku i bë i famshëm, Atletico Madridi.

 

Atletico do të bëjë ofertë prej 55 milionë eurove dhe 10 milionë euro të tjera në formë bonusi, shkruan Marca.

 

 

Kjo ofertë me gjasë të madhe do të pranohet nga Chelsea që e dëshiron me çdo kush shitjen e lojtarit.

Costa sezonin e shkuar ishte ndër më të merituarit që Chelsea u shpall kampion duke shënuar 20 gola në kampionat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.09.2017, 09:02  | Xh.I. | 647 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Pamje të rënda » Vrasja e maturantit Angel Petrovskit në vitin 2014 në Gjorçe Petrov
Evropa kërkon vënien në zbatim të Ligjit të Gjuhëve
Kusigerska anoi nga Iliqi, Jovevski të ketë kujdes
“Tvrdokorni”: Arrestime të ish-funksionarëve dhe pritet sulm ndaj djalit të Ivanovit?!
James Pardew: Kur ia lejon gjuhën një populli kaq të madh e forcon vendin!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.