« Koment » Për çfarë arsye Gruevski dha dorëheqje nga VMRO-DPMNE?
Bisedimet për emrin në gjeopolitikë pozitive dhe kornizë diplomatike
« Lajmi i fundit » Dorëhiqen Çiçakovski dhe dy anëtarë të tjerë të KSHZ-së
Pas pauzës tre vjeçare, fillojnë negociatat për emrin
Pagoi dy milionë euro, për një LaFerrari që nuk vozitet (Foto)
laFerrari.jpg

Shumë të pasur janë mbledhur në Moranello të Italisë, ku është zhvilluar një ankand për të shitur disa modele Ferrari.

Në mesin e tyre ishte edhe një LaFerrari, i cili nuk mund të vozitet në rrugë sepse nuk është homologuar kurrë dhe është vetëm për ekspozim, transmeton Telegrafi. Megjithatë, kjo nuk i ka penguar një blerësi, që pagoi dy milionë euro, vetëm që ta kenë në pronësi.

Duke konsideruar se një makinë e ngjashme, që është e mundur të vozitet normalisht kushton rreth tre milion euro, pagesa që është paguar po konsiderohet enorme.

Por, blerësi është një persona shumë i pasur, që ka në koleksion një LaFerrari normal dhe ky i fundit është vetëm ekspozim.

 

Loading...
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.09.2017, 10:25  | L.E. | 497 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Edhe "shpëtimtari" i Selës në paraburgim
« Emrat » Këto janë 544 delegatët që do vendosin mbi liderin e ri të VMRO-së
VMRO-DPMNE përjashton 16 delegatë përshkak se janë pjesë e Qeverisë së Zaev
Miloshoski: Dorëheqja e Gruevskit do pranohet sepse e paralajmëroi si të pakthyeshme
Gani Qarri e ka gabim për Mulla Jakupin, ai ishte fetar dhe edhe kombëtar
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.