« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
Pajat: Shkupi dhe Athina të shfrytëzojnë dritaren e hapur të mundësisë për zgjidhje
Edhe Lube Boshkovski këshilltarë i Zoran Zaevit, ja për çfarë do e këshillonë
Zëvendëspresidenti i BMW-së: Mercedes X-Class është i tmerrshëm!
autos_5.jpg

Mercedes-Benz bëri bujë të madhe duke lansuar një kamionçinë luksoze e quajtur X-Class, por zyrtarë të BMW-së mendojnë që ai ka dështuar qysh në fillim.

Sipas zëvendëspresidentit të BMW-së në krye të tregjeve të Azisë dhe Afrikës së Jugut, Hendrik von Kunheim, X-Class është ' i tmerrshëm' .

"Kur shikoni tek konkurrenti jonë gjerman nga Shtutgart, mendoj se produkti X-Class është i tmerrshëm. Ju do të prisnit dicka më serioze. Pashë atë makinë në Gjeneve dhe në të vërtetë u zhgënjeva. Shumë i zhgënjyer. Ata mund të bëjnë më mirë, ata ndërtojnë makina fantastike, por kjo ishte një zhgënjim" , deklaroi Kunheim./IndeksOnline/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 14.09.2017, 15:03  | L.E. | 1,216 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Lëndohen rëndë me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së, një shqiptarë dhe një maqedonas
BDI nuk mbështet një propozim të LSDM-së në Parlament, ja cilin
Ligji i gjuhëve, kryeparlamentarët shqiptarë "kokë më kokë" në Prishtinë
Ali Ahmeti mbledhë sot sërish "kokat" e BDI-së në selin "blu"
« VIDEO » Sinani: "Zaev më tinzak se Gruevski"
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.