Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Labi e Qëndresa kaq të dashuruar publikojnë foto nga pushimi (Foto)
lab_17.jpg

Labinot Gashi, është njëri ndër moderatorët më të dashur për audiencën kosovare, gjë e cila u dëshmua në periudhën e distancimit të tij të përkohshëm nga televizioni. 

Ishte i mjaftueshëm një paralëjmërim i tij përmes rrjeteve sociale, sa të ‘mbulohej’ me reagime e komente nga më të ndryshmet, duke i kërkuar që të mos e bëjë një gjë të tillë.

E fatmirësisht, edhe kështu ndodhi, shkruan Kosovarja. Labi u rikthye edhe njëherë fuqishëm, me risi të shumta, por po aq të mirëpritura. Në qendër mediatike, moderatori, është gjithmonë edhe kur flitet për fejesën e tij me Qëndresa Bajramin, meqë të dy shfaqen përherë tejet simpatik e me imazhe prej çifti të dashuruarish. Modestia e afërsia që gëzon Labi, duket ta ketë tërhequr Qëndresën, njësoj siç ngjasoj edhe me profesionin e tij, i cili e bëri ‘magnet’ për qindra shikues.

Çifti pas shumë angazhimeve të sezonës verore, duket se kanë gjetur pak kohë për t’i kushtuar njëri-tjetrit, e këtë po e shfrytëzojnë në pushimet që kanë nisur. Dëshmia më e mirë, është imazhi që ju sjellim në vazhdim, ku Labi e Qëndresa shfaqin lumturinë që gëzojnë në krahët e njëri-tjetrit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:09  | L.E. | 1,957 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.