Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Allegri: Bëmë ndeshje të mirë, u dënuam 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë
DJjcUIoXUAIwlxQ-780x439.jpg

Max Allegri ka folur pas humbjes kundër Barcelonës me rezultat 3-0.

Blaugranat shënuan tri herë, me Leo Messi dy herë dhe një herë me Ivan Rakiticin.

“Djelmoshat bën ndeshje të mirë, por kur ke rast duhet të shënosh. U dënuam në fund, 30 sekonda pa u mbyllur pjesa e parë. Duhet të qëndronim më aftër Messit që të bënim faul”.

“Pas pjesës së parë kishim një rast shumë të mirë me Paulo Dybala, por ku u hapëm Barcelona u bë e frikshme”.

“Këto ndeshje duhet planifikuar me mendje. Ne golin e parë dhe të tretë i morën nga kundërsulmi, kur provonim të dilnim”, ka thënë Allegri. /Telegrafi/  

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:08  | Xh.I. | 685 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.