Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Young: Gjithmonë mirë të fitosh në shtëpi
young-780x439.jpg

Ashley Young u shpreh tejet i kënaqur me fitoren ndaj Baselit në shtëpi.

 

United demoloi skuadrën zvicerane duke dominuar totalisht takimin.

 

Young u shpreh i ngazëllyer pasi u kthye në formacion për Djajtë e Kuq dhe u shpreh i kënaqur me fitoren.

 

“Gjithmonë është mirë të kthehesh në Ligën e Kampionëve, është e rëndësishme të fitosh në shtëpi. Ne kemi qarkulluar mirë topin”.

 

 

“Jam i kënaqur me asistimin dhe golin e shënuar, por me rëndësi është që shënuam fitore. Fellaini bëri punë të mirë”, deklaroi Young për televizionin e Unitedit.

 

United tregoi paraqitje bindëse ndaj Baselit dhe mban udhëheqje në grup.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:07  | Xh.I. | 266 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.