Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Bashkëshorti e lë vetëm Emina Çunmulajn në këtë ditë të veçantë për të (Foto)
eminaaa_5.jpg

E thjeshtë e ëmbël, në çdo paraqitje të saj, e mos të flasim për përditshmëri, shkruan Kosovarja. 

Bëhet fjalë për modelen e njohur Emina Çunmulaj, e cila ishte temë kryesore e medieve jo shumë ditë më parë, falë bamirësisë që nuk hezitoi ta ndajë përmes rrjeteve sociale.

Vizita që i bëri vendit të saj të lindjes, e bëri të frymojë edhe njëherë si një shqiptare e vërtetë, gjë që nuk ka rreshtur së shfaquri plot krenari, kudo e në çdo paraqitje të saj prej modeleje.

Tashmë që është nënë e një vajze, Emina ka deklaruar se është më pak aktive në këtë drejtim, por që mbështetja e fuqishme për të mos ndaluar asnjëherë, është bashkëshorti i saj. Bile, imazhet familjare, tash e sa kohë, janë bërë primare për modelen, aq sa para pak çatesh ka publikuar një imazh mjaft të ëmbël me vajzën e saj, e si duket ditëlindjen e saj po e zbukuron pikërisht ajo.

E në sy bie edhe kësaj radhe, fytyra e pagrimuar e Eminës, që vërtetë është për t’u lakmuar nga të gjitha femrat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 09:31  | L.E. | 1,454 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.