Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
“I lumtur me VAR, po i shohim penalltitë kundër Juventusit që nuk i kemi parë më herët”
fuorigiocogenoa-kCYD-U2201087146506LE-620x349Gazzetta-Web_articolo-780x439.jpg

Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, ka thënë me sarkazëm se VAR është pozitiv për shkak të penalltive kundër Juventusit që nuk i kishin parë më herët.

VAR (asistentët e videos) kanë bërë një debutim të përzier në Serie A, por Pozzo ka ndarë mendimin e tij që është pozitiv për këtë sistem.

“VAR duhet të përpunohet, por unë jam i kënaqur me të”.

“Ajo që është parë deri më tani ka qenë pozitive, si dënimet kundër Juventusit që nuk i kanë parë”.

“Është diçka që na siguron dhe na qetëson. Unë kam pasur 33 vite të vështira, por tani ndihem i sigurt … “, ka thënë Pozzo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.09.2017, 11:59  | Xh.I. | 371 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.