« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
« Analistët » Zaev me retorikë "neutralizon" zërat kritik
Conte: Është i nevojshëm “rotacioni” i ekipi
4-conte_1623.jpg

“Për mua është e rëndësishme të fitojmë një përvojë të mirë në Champions…Duhet te jemi realiste. Jemi në fillim të një “ere të re” dhe na duhet të ecim hap pas hapi që të arrijmë nivelin e Real, Bayern apo edhe te Juventus”.

Kështu është shprehur trajneri i Chelsea, Antonio Conte, në prag të ndeshjes që do të luajë në Londër me ekipin azerbajxhanas te Qarabag.“Jemi të gatshëm dhe them se është e nevojshme që të ndërrojmë disa lojtarë, të aplikojmë “rotacionin”.

 Ndeshja nuk do të jetë si ajo e të dielës së ardhshme ndaj Arsenalit, por si ajo e të shtunës së kaluar ndaj Leicester, theksoi Conte.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.09.2017, 11:05  | Z.H. | 362 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zenko me prejardhje shqiptare në Lozovë të Shtipit, gjenë familjen e tij nga Malisheva
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Bëhuni gati, vjen i ftohti dhe acari
Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.