Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Vajza e famshme tregon sekretin: Si arrij unë të bëj pushime luksi me 100 paund (Foto)
bridddd.jpg

Bridie Wilkins, e cila është vetëm 23-vjeçe dhe një shkrimtare fashioni mjaft e njohur në Britaninë e Madhe, ka rrëfyer kohët e fundit se i duhen vetëm 100 paund në javë për të bërë pushime luksoze në të gjithë botën. Ajo përdor vetëm 100 paund çdo javë dhe kjo shumë përfshin shpenzimet për ushqimet, pijet dhe udhëtimet.

E reja tregon se në këtë mënyrë arrin të mbajë edhe një dietë të ekuilibruar në jetën e saj, duke konsumuar peshk dhe perime e shpesh herë, bën biseda në rrjetet sociale, apo video live, dhe ecën shumë në këmbë.

Falë masave të rrepta që ka marrë për këtë lloj kursimi, vajza arrin të heq mënjanë rreth 600 dollarë në muaj. Deri më tani brunia bukuroshe ka vizituar rreth 19 vende dhe në vijim pritet të ndalet në Kopenhagen, Los Angeles apo edhe në Meksikë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.09.2017, 16:06  | L.E. | 1,872 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.