"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Str..
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Joao Mario: Skuadër me identitet, duam të përfundojmë në top katërshe
JoaoMarioFCInternazionalevACFFiorentinalxeSV4S4toVx-e1503308703881-780x439.jpg

Mesfushori i Interit, Joao Mario, ka folur pas fitores ndaj Fiorentinas me rezultat 3-0.

Portugezi bëri një paraqitje të mirë, po ajo që e gëzon më shumë është dëshira ekipore për të fituar.

“Jam futur për të ndihmuar skuadrën dhe jam i kënaqur. Kemi filluar mirë, kemi një skuadër me identitet dhe që dëshiron të luajë”.

“E kemi treguar në fushë atë që kemi praktikuar gjatë mesjavës”.

“Dua të mësoj ende dhe kështu ekzekutoj sa më mirë urdhrat që më jep trajneri. Në krahasim me vitin e kaluar ndihemi më mirë, por do shohim”.

“Duam të përfundojmë në top katërshe, është e vështirë, por ne do luftojmë deri në fund”, ka thënë Joao Mario.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.08.2017, 13:28  | Xh.I. | 535 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Strumicë !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇKM-së në Pelicë, por JO edhe për protestën që u mbajtë sot për rastet e montuara!
Sela i thotë Zaevit, gabim e ke
Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)
Më joshëse nëna sesa e bija (FOTO)
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.