"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Str..
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Aksident i tmerrshëm, gjejnë vdekjen dy persona 
aksiiiii.jpg

Shtip, 21 gusht- Dy persona humbën jetën sot në mëngjes në një aksident rrugor në rrugën magjistrale Shtip-Radovish në dalje nga fshati Lakavicë i Shtipit. 

Zëdhënësja e SPB-Shtip, Gordana Panajotova, informoi se automobili "Folskvagen Sharan" rreth orës 6 e 40 minuta ka dalë nga aksi rrugor.

Sipas informacioneve paraprake nga ekspertiza, në vendin e ngjarjes humbën jetën dy bashkë-udhëtarë, ndërsa shoferi dhe pasagjeri i katërt me lëndime janë hospitalizuar në spitalin klinik të Shtipit.

Organet hetuese bëjnë ekspertizë që të konfirmohen arsyet për aksidentin. Dalja nga fshati Llakavicë është pikë e zezë në rrugën magjistrale Shtip-Radovish.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 21.08.2017, 11:43  | L.E. | 1,929 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
"Patrioti" Fatmir Dehari nga komuna e Kërçovës paratë e shqiptarëve i harxhon në Strumicë !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇKM-së në Pelicë, por JO edhe për protestën që u mbajtë sot për rastet e montuara!
Sela i thotë Zaevit, gabim e ke
Këngëtarja tregon ‘zogun’ në tapetin e kuq (Foto)
Më joshëse nëna sesa e bija (FOTO)
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.