Një “vagon” me lëndë të pazbërthyera gjyqësore, gjyqësori i korruptuar dhe i ndikuar ..
« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
« Foto » Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër
20916703_1489747807751985_480326428_n-1.jpg
Tetovë, 17 gusht - Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër. Sipas informacioneve të Tv Kohës jetën në aksidnetin e sotëm e kanë humbur 76 vjeçari S.Galevski nga fshati Gllogjë dhe 71 vjeçarja T.G bashkëshorte e viktimës së pare, të cilët kanë qenë në veturën Llada 1500.
 
Në aksident sipas informacioneve të Tv Kohës janë lënduar edhe dy persona të tjerë që kanë qenë në veturën Opel Vektra dhe janë nga fshati Stara Sellë, dhe ndodhen jashtë rrezikur për jetë.Akstidenti ndodhi rreth orës 16 e 40 minuta në rrugën Tetovë-Jazhincë në fshatin Odër.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.08.2017, 19:00  | T.E. | 4,012 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Shkupjani kërcënon tetovaren, nëse nuk më dërgon foto e zhveshur të shkatërroj jetën!
Mbahuni vajza, "Murati" do ju çmend me këto fotografi
Javë mjaft e ftohtë, vikendi nën -11 gradë C
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.