Intelektualët shqiptarë refuzojnë katër propozime të Nimicit për emrin, dy i pranojnë..
« Analistët » Maqedonia patjetër të ketë plan A, por edhe plan B për negociatat me Greqinë
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Forza.mk ofron kredi pa interes dhe harxhime shtesë
forzaaa_1.jpg

Kur janë në pyetje paratë gjithçka duhet të jetë e qartë. Pa asnjë befasi. 

Interesi dhe harxhimet e tjera për kredi mund të bëjnë dallim të madh. Gjithsesi, situata është më e mirë kur aspak nuk duhet të paguani për kreditin. Por kjo nuk është e mundur. Të paktën nuk ishte e mundur deri më tani! 

Me ofertën e re dhe të vetmen në tregun tonë për kredi me 0% interes dhe pa asnjë harxhim shtesë, këtë mund ta gjeni vetëm te Forza. Shuma e parave që do ta merrni mbetet e njejta me atë shumë të parave që duhet ta ktheni. Apsolutisht pa interes dhe pa harxhim shtesë. Tingëllon bukur, por e mira është se kjo është e vërtetë dhe vlen për aplikantët e rinj të Forza!

Menjëherë mund të paguani borxhin bankar apo borxhin personal për të cilën paguani interes të lartë, të mbuloni harxhime të paplanifikuara, të mundësoni pushime të këndshme për të cilën ju mungojnë para, të bëni shopping apo çfarëdo tjetër, dhe për këtë të mos paguani harxhime shtesë.. 

Mund të aplikoni online te Forza.mk ose nëpërmjet linjës telefonike në numrin 02/ 323 66 66 çdo ditë pune prej orës 09:00 deri ora 17:00. Shpërbleni veten që tani! 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.08.2017, 11:55  | L.E. | 2,406 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« Konfirmohet lajmi Zhurnalit » MPB: Katër persona të lënduar në përleshjen fizike në Butel të Shkupit
Diplomati austriak që “hapi” dosjen çame në Bruksel
Lençe Ristovska “dridh” Gruevskin, ja çka i thotë!
« Korrigjimi i kufijve do të qetësonte Ballkanin » Timothy Less: Ja si mund të krijohen Serbia, Kroacia dhe Shqipëria e madhe
Intelektualët shqiptarë refuzojnë katër propozime të Nimicit për emrin, dy i pranojnë!
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.