« Analizë » "Alamet" punë e presin kryeprokurorin e ri
Osmani: Kosova nuk është arsye për prishje të raporteve Maqedoni-Serbi
« Jonuz për Zhurnal » Incidenti mes Shkupit e Beogradit nuk do të ndikoj në antarësimin e vendit në NATO
Rakip Doçi: "ashkali" dhe "narkodilerë" kanë kaluar në LR-PDSH, e jo anëtarë të BDI-s..
Në pranga vëllezërit, dhunuan kunatat
elbasan.jpg

Dy vëllezër kanë përfunduar në pranga, pasi kanë ushtruar dhunë mbi kunatat e tyre.

Policia e Elbasanit ka arrestuar Fatmir dhe Naim Metën, përkatësisht 55 dhe 51 vjeç, të dy banues në fshatin Gracen, pasi në banesë ata kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj A.M, 44- vjeçe dhe 55- vjeçare N.M.

Të dy të arrestuarit akuzohen për ushtrim dhune në familje. Njoftimi i policisë:

Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

Fatmir Meta dhe Naim Meta, 55 dhe 51 vjeç të dy banues në fshatin Gracen.

Arrestimi i tyre, u bë pasi në banesë dyshohen të kenë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatave të tyre, shtetaseve A.M., dhe N.M., 44 dhe 50 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje” parashikuar nga neni 130/a/2 i Kodit Penal.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.08.2017, 16:00  | T.E. | 773 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
« Zhurnal mëson » BDI me Arifin do të garojë në Likovë
Rakip Doçi: "ashkali" dhe "narkodilerë" kanë kaluar në LR-PDSH, e jo anëtarë të BDI-së
« Ekskluzive » Lëvizja BESA me Ismailin do të garon në Haraçinë
Ish komandanti UÇK-së demanton: Nuk kemi luftuar të pëkrahim LSDM-në dhe vijën sllave
Ish-komandantët nga Likova: BDi-ja në Likovë s'ka përçarje, lajmi në disa media shpifje e kulluar
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.