« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
Pas Noizy-t një tjetër mik i kthen shpinën Encës? Reagon këngëtarja (Foto)
no_6.jpg

Enca është duke shijuar në maksimum suksesin e këngës ‘Ciao’ në të cilën siç e dimë ajo ka përfshirë miqtë e saj më të mirë duke e kthyer klipin e këngës në një copëz realiteti për të cilën ajo nuk ngurron të flasë me mjaft krenari.

Por gjërat duket se kanë ndryshuar dhe dikush e ka lënduar. Pas sherrit virtual me Noizy-n, ish mikun e saj më të mirë, Enca është zhgënjyer sërish. Në Instastory, gjatë natës ajo ka vendosur të fotografojë hënën e të shkruajë disa fjalë.

“Zot më mbro nga miqtë, se nga armiqtë mbrohem vetë” – ka rrëfyer ajo duke na kuriozuar të gjithëve.

Ore, mos padashje e ‘kapi syri i keq’ Encën duke u shfaqur kudo me miqtë e saj? Sidoqoftë shoresojmë që gjërat të rregullohen. /Blitz.al/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 13.08.2017, 10:18  | L.E. | 698 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.