Daçiq: Serbia mund të ndryshojë qëndrimin për emrin e Maqedonisë
Gruevski: Qeveria gabon nëse e ndryshon politikën tatimore
Jeremiq: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, dilentantizëm dhe mashtrim diplomati..
« E tmerrshme » Huliganët maqedonas rrahin barbarisht Albanin, institucionet heshtin (Foto)
Luana Vjollca “çmend” rrjetin, ja si vallëzon në makinë (Video)
luana_1_11.jpg
Loading...

Ju nuk e keni parë asnjëherë në ketë gjendje!

Luana Vjollca bën sikur eksitohet në makinë…

Ajo është një ndër moderatoret më seksi në vend, por shumë herë ajo është akuzuar për përdorim “photoshop”-i në fotot e saj.

Këto kohë Luana ka vendosur të pushojë dhe gjatë këtyre pushimeve shihet se ajo po “çthuret” paksa, pasi pas shumë kohesh ajo postoi foto me bikini brenda në pishinë, gjithashtu edhe video ku tregonte format trupore.

Por jo vetëm këto pasi ajo në Insta Story postoi një video ku vërtet duket se kjo video do “çmend” rrjetin .

Teksa kërcen në makinë ajo shihet vërtet e lumtur për këto kohë por ajo që vërtet ka rënë në sy kanë qenë lëvizjet e saj provokuese ku bën sikur eksitohet.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.08.2017, 18:38  | L.E. | 641 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Gjuajtje me armë pranë burgut të Idrizovës, ja çfarë ndodhi
Vuçiq tregon arsyen se pse Beogradi ka tërhequr personelin diplomatik nga Shkupi
Ja cilat shkaqe mund të jenë për tërheqjen e diplomatëve serb nga Maqedonia!?
Ramabaja: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, pranim publik i disfatës së `27 Prillit` nga ana e Beogradit
Morena do t’ju çmendë me këtë foto nga pishina (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.