Daçiq: Serbia mund të ndryshojë qëndrimin për emrin e Maqedonisë
Gruevski: Qeveria gabon nëse e ndryshon politikën tatimore
Jeremiq: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, dilentantizëm dhe mashtrim diplomati..
« E tmerrshme » Huliganët maqedonas rrahin barbarisht Albanin, institucionet heshtin (Foto)
Ky është vendi magjik ku po bën muajin e mjaltit çifti i famshëm (Foto)
ky_11.jpg
Loading...

Martesa e tyre u bë nën një ceremoni madhështore, ku edhe më i vogli detaj ishte menduar mirë. 

Me ceremoni madhështore, nën dritën e qirinjve e ëmbëlsinë e luleve, dasma e këngëtares Orinda Huta e moderatorit Turjan Hyska, ishte ndër më të mirat që janë parë deri më tash në shoubizin shqiptar.

Pas asaj feste të bukur, ata të dy u nisën për në muajin e mjaltit, kohë gjatë së cilës do vizitojnë tri cepe të botës: Europën, Turqinë e Tajlandën.

Për momentin dyshja ndodhet në Tajlandë dhe nga atje po u japin fansave pamje madhështore, gjithçka që një njeri do mund të ëndërronte sa i përket natyrës.

 

 Ata ndodhen në Phuket, një provincë jugore e Tajlandës, që njihet për bukuri magjike, të tillë që duket si një panoramë./Prive.al/

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.08.2017, 21:21  | L.E. | 350 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Gjuajtje me armë pranë burgut të Idrizovës, ja çfarë ndodhi
Vuçiq tregon arsyen se pse Beogradi ka tërhequr personelin diplomatik nga Shkupi
Ja cilat shkaqe mund të jenë për tërheqjen e diplomatëve serb nga Maqedonia!?
Ramabaja: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, pranim publik i disfatës së `27 Prillit` nga ana e Beogradit
Morena do t’ju çmendë me këtë foto nga pishina (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.