Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Gjykimi i rastit “Monstra” do të starton më 12 Shkurt
LSDM do ti shikon vërejtjet e Ivanovit dhe do të vendos se si do të votojë për Ligjin..
Ali Ahmeti po shqyrton mundësinë që edhe BDI-Karshiakë të përfshihet në ekzekutiv
Untitled_8_23.jpg

Shkup, 11 gusht - Nga të gjitha degët e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), vetëm degës së Karshiakës ende nuk i është ndarë asnjë post në ekzekutiv, drejtori apo institucione shtetërore, njofton Zhurnal.mk

Siç mëson Zhurnal.mk dega e BDI-së në Karshiakë ka kërkuar nga kryetari Ali Ahmeti që kësaj dege ti ndahet posti i drejtorit të Qendrës për Menaxhim me kriza apo drejtori gjeneral i Postave të Maqedonisë. Por kjo degë ende nuk ka marrë asnjë përgjigje konkrete nga kryesia partiake.

Burime të Agjencisë së lajmeve Zhurnal.mk bëjnë të ditur se kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti po shqyrton mundësit që edhe dega e BDI-së në Karshiakë të përfshihet në ekzekutiv si një nga dëgët më të mëdha dhe më të fuqishme të kësaj force politike në rajonin e Shkupit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.08.2017, 20:08  | D.J. | 15,049 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet
Rreziku “tek dera” për luftë, Suedia përgatit popullin
Deklarat e Ramës për Maqedoninë dhe Kosovën, "çmendet" Rusia
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.