Daçiq: Serbia mund të ndryshojë qëndrimin për emrin e Maqedonisë
Gruevski: Qeveria gabon nëse e ndryshon politikën tatimore
Jeremiq: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, dilentantizëm dhe mashtrim diplomati..
« E tmerrshme » Huliganët maqedonas rrahin barbarisht Albanin, institucionet heshtin (Foto)
Luana Vjollca: "Jam vajza e babit" (Foto)
luana_32.jpg
Loading...

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të vendit tonë.

Ajo ka nisur karrierën si velinë në ‘Top Media’, për të vazhduar më pas me prezantimin e disa emisioneve apo spektakleve aty.

Vitet e fundit Luana i është përkushtuar edhe muzikës duke publikuar disa këngë dhe bashkëpunime.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar një video në ‘InstaStory’ ku shihet duke drejtuar makinën nën tingujt e këngës ‘Daddys lessons’ nga Beyonce.

‘Kënga ime’ shkruan moderatorja. Kjo këngë flet për një baba që para se të ikte, i mësoi të bijës si të ishte e zonja e vetes dhe e familjes.

Babai i Luana dhe Marina Vjollcës ka ndërruar jetë vite më parë.

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 10.08.2017, 18:11  | L.E. | 351 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

Loading...

 Më tepër 

MË TË LEXUAR
Gjuajtje me armë pranë burgut të Idrizovës, ja çfarë ndodhi
Vuçiq tregon arsyen se pse Beogradi ka tërhequr personelin diplomatik nga Shkupi
Ja cilat shkaqe mund të jenë për tërheqjen e diplomatëve serb nga Maqedonia!?
Ramabaja: Tërheqja e diplomatëve serb nga Shkupi, pranim publik i disfatës së `27 Prillit` nga ana e Beogradit
Morena do t’ju çmendë me këtë foto nga pishina (Foto)
 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2017 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.