« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Shkup, gjendet i vdekur në banesën e tij 
shkup_6.jpg

 

Shkup, 5 korrik- Një person pa shenja jete është gjetur në banesën e tij në rrugën "Arihtekt Nikolla Dubroviq" në Shkup, transmeton Zhurnal. 

Siç informojnë nga MPB, personi me iniciale T.Ç. mbrëmë rreth orës 00:30 ka denoncuar rastin se në banesën e fqinjit të tyre është përhapur një erë e pakëndshme dhe më pas kanë vërejtur se brenda aparatamentit gjendet fqinji i tyre pa shenja jete i cili kishte jetuar i vetëm. 

Në vendin e ngjarjes është thirrur vllau i tij. Identiteti i viktimës është identifikuar, bëhet fjalë për personin me iniciale K.A. (61), trupi i të cilit ishte në fazë të dekompozimit. 

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i është dorëzuar Institutit për mjeksi ligjore për autopsi, transmeton Zhurnal. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 05.07.2017, 13:15  | L.E. | 2,680 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e shqiptarëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.