« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
Sulmohet një person, i cili e siguronte "Makoshped"-in
113724188.jpg

Shkup, 3 korrik - D.T. (43) nga Shkupi, i punësuar në agjencinë për sigurim, mbrëmë, derisa ishte në orarin e punës në qarkun e "Makoshped", është lënduar nga katër persona të panjohur të cilët atë e kanë goditur me automjet.

Sipas policisë, D.T. fillimisht i ka vërejtur katër personat me automjet motorik pa targa. Kishin qenë të dyshimtë për këtë dhe pasi ishin në vendin ku nuk guxojnë të qëndrojnë më gjatë, u kishte thënë që të largohen. Pasi ishin larguar, sërish ishin kthyer dhe me automjet e kanë goditur D.T. pas çka kanë ikur. Nga goditja dhe rrëzimi ai ishte lënduar dhe me automjetin e ndihmës së parë mjekësore është transferuar në SPQ "8 Shtatori", pas çka është lëshuar në mjekim shtëpiak.

Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 03.07.2017, 15:09  | Xh.I. | 1,993 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.