« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Memeti: Maqedonia nuk guxon ta lëshojë mundësinë për integrim në NATO
Bebe Rexha në Shqipëri, jo vetëm por edhe familja e saj! Ju tregojmë arsyen (Foto/Video)
bebe_34.jpg

Ja pse Bebe Rexha dhe familja e saj ndodhet në vendlindje…

Ajo është shprehur ngado se është shqiptare dhe për kete gjë të gjithë shqiptaret e kanë përkrahur dhe janë ndjerë krenarë për të.

Bebe Rexha tashmë është këngëtare me famë botërore dhe gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë Bebe ka lajmëruar nëpërmjet disa videove të postuara në Insta Story se po vjen në Shqipëri.

Por ajo nuk eshte vetëm, pasi edhe familja e saj ndodhet në Shqiperi dhe duhet thënë se ata kanë mbërritur më para në Shqipëri. intv.al mëson se ata ndodhen në Shqipëri pasi kanë dasmën e një të afërmi të tyre dhe këtë gjë e shohim nëpërmjet fotove ku ndodhet mami i Bebes, vëllai i saj Florenti si dhe kushërira e saj, Shadije gjithashtu edhe një ndër mikeshat më të ngushta te Bebes.

Ata shihen te lumtur duke festuar si dhe sot ju eshte bashkuar edhe Bebe, e cila ka ardhur me helicopter dhe bashke me te eshte edhe vajza e madhe e Ilir Metes, Bora Metaj./intv.al/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 21:35  | L.E. | 1,324 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kush keqpërdor paratë e fondeve?
Avokatja shqiptare publikon foto në rroba banjo, veç sa si del ‘zogu’
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Mercedes rikthen modelin 190?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.