« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Memeti: Maqedonia nuk guxon ta lëshojë mundësinë për integrim në NATO
Aida Doci: "Mrrolana" i quan dy aktorët e famshëm (Foto)
aida_9.jpg

Aida Doci është këngëtarja e famshme e emisionit ‘N’Kosovë Shoë’ e cila njihet për talentin e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo në fillim filloi të këndojë këngët e këngëtareve të tjerë në këtë emison, i cili edhe ia dha famën.

Por, Aida ka publikuar edhe këngë të veta të cilat u mirëpriten shumë nga publiku.

Aida duket se e ka shumë shok të mirë Shpetim Deskun, i cili edhe është drejtues i emisionit ‘N’Kosovë Shoë’, ku këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram bashkë me të dhe aktorin Naser Qeli.

E mbishkrimi i Aidës të habit, ajo i quan ‘mrrolana’ këta dy. Kjo tregon që marrëdhëniet e Aidës janë shumë të mira me Shpetimin.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 21:27  | L.E. | 734 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kush keqpërdor paratë e fondeve?
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Avokatja shqiptare publikon foto në rroba banjo, veç sa si del ‘zogu’
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Mercedes rikthen modelin 190?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.