« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Më pak para për vajtje-ardhjet e deputetëve në Parlament
« Zhurnal mëson » Më 11 mars Sela rikandidohet për kreun e ASH, ja emrat e nënkryetarëve të partisë
Ja si e quan Stresi, Flori Mumajesin (Foto)
st_13.jpg

Keshtu e quan Stresi, Flori Mumajesin…

Ata janë të dy të përfshirë prej vitesh në botën e muzikës.

Të dy kanë fansat e tyre dhe shpesh herë i shohim të jenë mjaft aktivë në rrjetet sociale.

Reperi Stresi kohë më parë ka shprehur mirënjohje pafund për Flori Mumajesin, për mbështetjen e dhënë.

Edhe tanimë ata po ashtu kanë po të njejtat marrëdhënie. Kjo pasi në rrjetet sociale ata shprehen mjaft të ngushtë.

Stresi ka mbështetur mikun e tij Florin nëpërmjet një postimi ku ka shpërndarë këngën e re të këtij të fundit.

Dhe në komente Flori është shprehur se i mungon dhe e ka quajtur vëlla ndërsa Stresi gjithashtu i shkruan se i mungon dhe e quan vëlla të madh.

Duket se çunat kanë një marrëdhënie të shkëlqyer përsa quajnë njëri-tjetrin me këto fjalë./intv.al/

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 18:46  | L.E. | 515 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
31 vjeçarja nga Kërçova vdes gjatë lindjes në një spital privat
Nuhiu: Kundër atyre që nxisin urrejtje nacionale do të ketë masa adekuate
Fjalët e para të Vuçiqit në Kosovë: Duam paqe me shqiptarët
Cipras: Nacionaliteti maqedonas nuk ka ekzistuar asnjëherë
Granit Shala i zbulon të dashurin Linda Morinës: Meret me politikë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.