Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !..
Gjykimi i rastit “Monstra” do të starton më 12 Shkurt
LSDM do ti shikon vërejtjet e Ivanovit dhe do të vendos se si do të votojë për Ligjin..
Tuna e Patrisi dërgojnë Tianin në kontroll, por Tuna habit me pamjen (Foto)
tunass_2.jpg

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediet rozë.

Në muajin maj Tuna e Patrisi përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël të cilin e pagëzuan me emrin Tian.

Çifti simpatik që nga momenti kur mbajtën në duar djalin e tyre, dëshmuan se janë prindër shumë të përkushtuar.

Të dy kujdesën shumë për Tianin e vogël. Ata së fundmi kanë dërguar në kontroll Tianin .

 

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, shihet doktoresha duke kontrolluar Tianin.

Mirëpo ajo që bie në sy është pamja e Tunës. Ajo nuk duket edhe aq bukur siç jeni mësuar ta shihni.

Derisa doktoresha i bën kontroll Tianit, Patrisi shihet duke përqafuar Tunën.

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 15:52  | L.E. | 16,128 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë, ja detajet
Rreziku “tek dera” për luftë, Suedia përgatit popullin
Deklarat e Ramës për Maqedoninë dhe Kosovën, "çmendet" Rusia
Nora ia lë në dorë Reneenë axhit Patris, shikoni si e ‘torturon’ ai!
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.