« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Vangellovski u takua me grupin e ekspertëve të Rajnhard Pribe
169374.jpg

Shkup, 17 korrik - Kryetari i Gjykatës Supreme, Jovo Vangellovski u takua me grupën e eskpertëve për çështje sistematike për qeverisje të së drejtës e udhëhequr nga Rajnhard Pribe, përcjell Zhurnal.

Siç thuhet në komunikatën e Gjykatës Supreme, në takim është biseduar për gjendjen aktuale në gjykatë dhe propozim-masat për zbatimin e reformave të përgatitura nga ana e kryetarit të Gjykatës Supreme, për Gjykatë të pavarur dhe të pa anshme si garancë të demokracisë dhe qeverisjes të së drejtës, në funksion të mbrojtjes të të drejtave të njeriut.

Grupa e ekspertëve e udhëhequr nga Pribe, sipas paralajmërimeve, gjatë javës do të qëndrojnë në Maqedoni për takime të tjera./Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 15:46  | Z.H. | 1,064 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.