« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
PL: Spasovski të pastrojë njëherë e përgjithmonë MPB-në nga instalimet partiake të VMRO-DPMNE-së
lpm_1.jpg

Shkup, 17 korrik Zhurnal.mk - Partia Liberale ka mirëpritur rritjen e numrit të patrullave policore të shpallura nga Ministri i Brendshëm i Oliver Spasovski.

"Ne i bëjmë thirrje ministrit Spasovski që në tërësi, shpejt dhe në mënyrë efektive të pastrojë ministrinë e brendshme nga jo-profesionistë dhe nga instalimet partiake të VMRO-DPMNE-së të cilat e shëndruan këtë ministri në aparat partiak, që kulmin e arriti më 27 prill", thuhet në kumtesën e Partisë Liberale. 

Nga partia i bëjnë thirrje policisë që nga tani e tutje të ndëshkojë çco shkele të rregullave të trafikut, pamarrë parasysh se a bëhet fjalë për ministër, deputet, drejtor apo nga ndonjë funksion tjetër, me të vetmin qëllim që të ndërpritet kjo dukuri nëpër rrugët e Maqedonisë.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 13:02  | A.SH | 557 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.