« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analistët » Deputetët shqiptar bëhen të gjallë vetëm për tema të cilat i han pazari
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Video: Kunati e rreh barbarisht pse lindi vajzë
kunati1_1.jpg

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij.

 

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi.

 

Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35-vjeçarja lindi vajzë.

 

Viktima quhet Meena Kashyap.

 

Mediat raportojnë se ajo u dhunua edhe për shkak të pajës.

 

Familja e saj i kishte dhënë familjes së burrit rreth 10 mijë euro për dasmën.

 

Por tashmë tradita ka ndryshuar dhe familja e burrit mund të kërkojë sërish para, sidomos kur gruaja lind fëmijë.

 

Nëse familja nuk pranon të paguajë, gruaja dhunohet.

 

Meena thotë se është dhunuar edhe në prill.

 

Dy dhunuesit janë arrestuar.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 11:59  | Z.H. | 4,303 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Vrasje e re sonte në Çair, ja në cilën lagje
Përshkallëzohet konflikti: Forcat turke kanë hyrë në Siri, kurdët sulmuan një qytet në Turqi
« Edhe këngëtar edhe politikan » Shpat Kasapi, pjesë e kryesisë të LSDM-së, dega Tetovë?
Shkurte Fejza e Kastriot Tusha sjellin projektin e ri për 10 vjetorin e pavarësisë
Ben Blushi emërohet drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.