« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
"Patrioti" Muhamed Zekiri ka kohë për vendosjen e luleve në Qendrës Memoriale të KAÇK..
« Inside » Kosova e painteresuar, refuzimi i kërkesave për transfer të të burgosurve me prapavi ..
Institucionet përgënjeshtrojnë Valmir Azirin dhe Ministrinë e Kulturës
Anulohet dasma, fton 170 të pastrehë
dasmaaa.jpg

Një grua në Shtetet e Bashkuara të Amerikës , anuloi dasmën 23 mijë dollarëshe në minutën e fundit, andaj ajo vendosi që t’i thërrasë 170 të pastrehë në banketin e saj.

Sarah Cummins, 25 vjeçare, e kishte rezervuar lokalin luksoz,  Ritz Charles në Carmel, Indiana.

Megjithatë, ajo e kishte anuluar dasmën, pa dhënë ndonjë arsye publikisht.

Sidoqoftë, Sarah e kishte pranuar se ndjehej vërtetë e dëshpëruar.

Pasi që paratë e dasmës nuk do t’i ktheheshin, i gjithë ushqimi dhe dekorimi nuk shkoi poshtë.

Kjo pasi që, Sarah kontaktoi me strehimoret në atë zonë duke i ftuar që të vijnë, dhe rreth 170 persona të pastrehë zunë vendet në këtë lokal luksoz dhe u gostitën këtë të shtunë.

Me këtë gjest u shpreh i kënaqur edhe Logan Araujo, i cili kishte mundur të ishte dhëndri po që se Sara nuk do ta anulonte dasmën.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 17.07.2017, 11:36  | L.E. | 877 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« KUR ZENKU DEMANTON VETVETEN » Kur "Lash Art Tetovë" sekretari Zenku, dëshiron të demanton mediat !
Besa e Bilall Kasamit mban Kongresin e parë
« Foto » Shtetasi turk humb jetën në aksident në rrugën Tetovë-Gostivar
Maqedonia prej nesër nën borë
« Zhurnal mëson » Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.