« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
Ia vodhën dy BMW, ofron 1 mijë € shpërblim kush i gjen (FOTO)
ballina_1500218926-9816957.jpg

Ferizaj, 16 korrik - Fjondi Çerkinit nga Ferizaj, mbrëmë në orët e vona të natës i janë vjedhur dy vetura mjaftë luksoze. Ai ka thënë se persona të panjohur kanë grabitur çelësat e veturave si dhe disa sende shtëpiake, ndërsa më pas janë larguar. Çerkini ka njoftuar në Facebook se personi që i gjen këto vetura do të shpërblehet më një mijë euro.

 

Ky është njoftimi i pronarit të veturave:

Pershendetje,

Sot jan vjedh 2 BMW rreth ores 1 te nates. Ju kisha lut nese dikush i sheh ose najsen me lajmeru policine ose me mshkru mu tek e fundit. Faleminderit krejtve.
Vendi ku ka ndodh osht Ferizaj.

Nese i gjen dikush do te shperblehet me €1000.

Numri jem i telefonit osht: 045314054
Ps. Tabelat e bmw 740d jan 645-KS-104 se kjo foto osht para se me ja ndrru tabelat.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.07.2017, 20:10  | Z.H. | 2,062 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.