« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
Mbështeten reformat në arsim, kërkohet përdorimi i abetares së unifikuar
Hoyt Yee: Tani është koha që të zgjidhet kontesti me emrin
Memeti: Maqedonia nuk guxon ta lëshojë mundësinë për integrim në NATO
Shkon në Lezhë të martojë nipin, por humbet jetën në rrethana misterioze
auto_policia-e-lezhes_1500218504-94268741500220816.jpg

Një 59-vjeçar nga Tirana u nda nga jeta ditën e sotme teksa po festonte dasmën e nipit të tij.

Shtetasi me inicialet Z.L, është dërguar i vdekur në Spitalin e Lezhës, në rrethana ende misterioze.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 16.07.2017, në urgjencën e spitalit Lezhë,  është dërguar i vdekur shtetasi Z.L. vjeç 59, banues në Tiranë,  i cili ka qenë në Tale, në dasmën e nipit.

Punohet për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.07.2017, 18:49  | Z.H. | 937 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Kush keqpërdor paratë e fondeve?
Avokatja shqiptare publikon foto në rroba banjo, veç sa si del ‘zogu’
‘Xhesika’ ka vendosur t’i ‘çmend’ meshkujt, ja me çka
Greta shfaq të pasmet e mëdha (FOTO)
Mercedes rikthen modelin 190?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.