Tre destinacione të reja nga aeroporti i Shkupit - Maltë, Romë dhe Vaksjo
ekonomi
Tre destinacione të reja nga aeroporti i Shkupit - Maltë, Romë dhe Vaksjo

Tre destinacione të reja nga aeroporti i Shkupit - Maltë, Romë dhe Vaksjo

Shkup, 14 korrik- Malta, Roma dhe Vaksjo, Zvicër, janë tre destinacionet e reja drejt të cilave do të vendoset linjë e drejtpërdrejtë ajrore nga aeroporti i Shkupit.

TAV Maqedoni dhe aerokompania "Viz Er" sot do ta shënojnë fillimin me fluturimet në këto tre aerolinja të reja.

"Viz er" e filloi fluturimin e parë nga Maqedonia në qerhsor të vitit 2011 dhe ofron 29 linja drejt 13 vendev

© ZHURNAL 14.07.2017, 10:22 | L.E. | 2,572 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."