« Analizë » Zoti Zaev mileti do mirëqenje sociale e jo “ajrosje” të Qeverisë
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
Allagjozovski: Është rritur mbështetja për “synetime” në emër të kulturës shqiptare n..
« Esnafi i Kulturës » Të rishikohet ose të shpallet i pavlefshëm programi vjetor i Ministrisë së Kulturës
Përleshje masive në Draçevë të Shkupit, lëndohet rëndë një 24 vjeçar
11739493-10153484969707300-1032960958-n.jpg

Shkup, 11 korrik - Sektori i Ministrisë së Punëve të Bredshme (MPB) në Shkup ka informuar se të martën rreth orës 19 në lagjen Draçevë të Shkupit ka ndodhur një incidentë i rëndë, në të cilin një djalosh i ri është rëndë i lënduar dhe po mbahet për kurim në Klinikën e Shkupit, njofton Zhurnal.mk

Zhurnal mëson se incidenti ka ndodhur te Posta në lagjen Draçevë. Në përleshje kanë marrë pjesë 8-të djem të rinjë. Disa nga këto kanë shfrytëzuar edhe thika dhe armë zjarri. I lënduar është 24 vjeçari D.T. nga Shkupi, ndërsa pjesmarrësit tjerë në përleshje kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Punohet për zbardhjen e rastit thonë nga MPB-ja për Zhurnal.mk

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 11.07.2017, 19:58  | D.J. | 16,429 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Adelina i bën "hyzmet" burrit me pixhame me "Minnie Mouse" (Video)
Adelina Tahiri: Dashuria nuk njeh moshë, fe e as rracë, e lumtur që jam shtatzëne!
I vdekuri ngritë dorën lartë, "çmendet" mjeku
Geta Beqa nuk di të ndalet, këtë herë ua tregon të pasmet teksa ushtron
A do të shkrihet Besa e Gashit në PDSH-në e Thaçit?
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.