« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Sopoti » Pollozhani: Sa është i rëndësishëm dëmshpërblimi, aq i rëndësishëm është edhe zbulimi..
« Analizë » Pranvera e "nxehtë" e VMRO-së, test për Mickoskin si lider
Ja sa nga bisedat e dëgjuara nga PSP kanë qenë private
Audi A8 i ri do të debutojë në filmin e ri "Spider-Man"
AUDI_11.jpg

Gjenerata e re e Audi A8 do të debutojë në platformën filmike para premierës botërore e cila është caktuar të mbahet më 11 korrik në Barcelonë.

Top modeli i kësaj marke premium, do të debutojë në filmin e ri të Marvelit, “Spider-Man: Homecoming”, i cili pritet të shfaqet në kinematë botërore nga muaji i ardhshëm. Fansat e këtij filmi do të jenë të parët që do ta shohin këtë veturë luksoze, gjegjësisht në premierën e filmit e cila do të mbahet më 28 qershor në Los Angeles.

Në këtë film të ri në rolin kryesor luan aktori Tom Holland, pra si Peter Parker, të cilin Happy Hogan (Jon Favreau) e vozit atë me modeli e ri Audi A8 L. Kjo skenë filmike i mundëson shikuesve të shohin pjesën e përparme dhe anësore të top modelit të Audisë.

Përveç kësaj, shikuesit mund të shohin edhe demonstrimin e inovacioneve që i posedon ky model, të tilla si vozitja e automatizuar në komunikacion të ngarkuar: gjatë vozitjes Happy heq duar nga timoni dhe vetura vazhdon të vetë-vozitet, si me magji. Audi A8 i ri merr përsipër vetë-vozitjen kur aktivizohet sistemi ndihmës Audi AI për vozitje në kolonë.

Përveç Audi A8 të ri, edhe dy modele të kësaj marke do të shfaqen në filmin “Spider-Man: Homecoming”. Tony Stark do të vozisë modelin Audi R8 V10 Spyder, ndërsa Peter Parker Audi TTS Roadster.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.06.2017, 10:37  | L.E. | 567 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« SPECIALE » Që të flejë i qetë Almiri, Bobani duhet të jetë prapa grilave (Video)
« Zhurnal mëson » Dorëheqja e Bilen Salijit do përshpejton procedurën e rekonstruimit të qeverisë, Drejtësinë e merrë LSDM-ja, Arsimin BDI-ja
Martohet për herë të dytë Sefer Canoski, ish bashkëshortja Lejla vajza e Velija Ramkovskit
« Lajmi i fundit » Dorëhiqet ministri i drejtësisë, Bilen Saliji
Miratohen ndryshimet në Ligjin për armë
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.