« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova ..
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e sh..
Qytetarët e Maqedonisë para shtetit janë “anëtarësuar” në BE
Rasti "Talevska", Gjykata shkelë parimin e proporcionalitetit
Kumanovë, tenton të therr policin
police55.jpg

Kumanovë, 8 maj- Gjatë ditës së djeshme në ora 15:35 në Kumanovë policia e Kumanovës ka asistuar një ekip mjekësor për ti dhënë ndihmë mjekësorë personit T.M. (44), me qëllim që i njejti të transferohet nga shtëpia e tij dhe të dërgohet në Repartin e Neurologjisë në Spitalin e Kumanovës, sepse ishte pacienti i tyre, transmeton Zhurnal.

Në momentin kur policët kanë arritur në shtëpinë e tij, ai i ka pritur i qetë, por kur policët i kanë thënë të shkojnë me ekipën e ndihmës mjekësore, ai nga tavolina në kuzhinë ka gjetur një thikë kuzhine dhe ka dashur që të godasë në gjoks policin. T.M. është ndalur nga një person tjetër nga ekipi policor i cili ka penguar që ta therrë kolegun e tij.  

Po ndërmirren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 08.05.2017, 15:19  | L.E. | 3,077 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
« ABUZIMI NË KULTURË S'KA FUND » Edhe komuna e Kërçovës ndan 240.000 mijë denarë shoqatës së famshme `Art` nga Tetova (DOKUMENT)
Pas thashethemeve për vdekjen e Sylvester Stallone, reagon vëllai i tij
Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar
Publikoi foto nudo të 18 vjeçares, qytetarit nga Ohri i ngritet padi penale
« Analizë » Zaev dhe Gruevski nuk kanë fare dallim, e sidomos kur janë në pyetjet të drejtat e shqiptarëve
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.