« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analistët » Deputetët shqiptar bëhen të gjallë vetëm për tema të cilat i han pazari
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
20 mijë euro një veshje, ja këngëtarja shqiptare që i ka në trup
kengetare_1.jpg

Që të vishesh fashion nuk nevojiten shumë para… Në fakt, e dëgjojmë shpesh të thuhet, ndërsa ekspertët pretendojnë se stili nuk ka nevojë për shpenzime.

Deri diku kjo është e vërtetë, megjithatë bukuroshet e shoëbiz nuk ia kursejnë vetes veshjet luksoze, të cilat kushtojnë mijëra euro.

Një nga rastet është edhe ai i Adelina Tahirit, e cila ndonëse duket e veshur më thjesht se zakonisht, në të vërtetë mban hiç më pak, por plot 20 mijë euro në trup.

Me këpucë 2400 euro, orë 9400 euro dhe byzylyk 10 mijë euro, Adelina tregon se në fakt nuk është e vetëdijshme për çmimet e tyre. Megjithatë, ajo tregon se pantallonat sport që mban të veshura kushtojnë vetëm 20 euro, ndërsa bluza e saj 25.

Të brendshmet? “Kushtojnë pothuajse 70 dollarë”, thotë ajo.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 19.05.2017, 10:20  | L.E. | 11,376 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përshkallëzohet konflikti: Forcat turke kanë hyrë në Siri, kurdët sulmuan një qytet në Turqi
« Edhe këngëtar edhe politikan » Shpat Kasapi, pjesë e kryesisë të LSDM-së, dega Tetovë?
Shkurte Fejza e Kastriot Tusha sjellin projektin e ri për 10 vjetorin e pavarësisë
Prindër të ndarë fëmijë të përbashkët
Ben Blushi emërohet drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.