« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
« Analistët » Zaev me retorikë "neutralizon" zërat kritik
Debat për turizëm malor dhe ekoturizëm për Maqedoninë
debat.jpg

Shkup, 18 maj- Debat me temë "Turizmi malor dhe ekoturizmi për zhvillim të qëndrueshëm për Maqedoninë" do të mbahet sot në organizim të Ambasadës së Francës dhe Institutit francez në Shkup.

Në debat do të marrin pjesë Rafael Truje, drejtor i shoqatës franceze Tetraktis, Zhilber Mantovani, zëvendës kryetar dhe themelues i shoqatës dhe Olivje Bef, ciceroni alpin i cili qëndron në Veles dhe është pronar i ueb faqes Macedonia trakking (http://www.macedonia-trekking.com/).

Përfaqësuesit e kësaj shoqate qëndrojnë në Maqedoni me qëllim të gjetjes së partneriteteve potenciale dhe bashkëpunimit rreth projekteve për zhvillim lokal, turizëm të qëndrueshëm dhe zhvillim rajonal.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.05.2017, 09:43  | L.E. | 1,011 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zenko me prejardhje shqiptare në Lozovë të Shtipit, gjenë familjen e tij nga Malisheva
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Bëhuni gati, vjen i ftohti dhe acari
Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.