Antarësimi në NATO, një goditje e madhe nga Maqedonia e vogël për Rusinë
« Analizë » LSDM-ja kishte synim pushtetin e jo interesat e shiptarëve
« Analistët » Opozita shqiptare është katandisur keq
« Ligji për amnisti » Nga burgu në liri dhe nga liria në burg
Këto janë kandidatet femra të AAK-së për deputete
aak-2-1.jpg

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Më poshtë mund të lexoni listen e kandideve (femra) që synojnë për pozitën e deputetit të Kuvendit të Kosovës, shkruan Indeksonline.

1.       Time Kadriaj- Deçan

2.       Teuta Haxhiu- Gjakovë

3.       Magbule Shkodra- Gjilan

4.       Diellza Hoti- Prishtinë

5.       Burbuqe Bakija- Gjakovë

6.       Ilirjana Gafurri – Pejë

7.       Elmaze Nura – Skënderaj

8.       Arbëresha Nallbani- Pejë

9.       Valentina Bajrami- Prishtinë

10.   Zojë Lleshi- Gjakovë

11.   Xhyljeta Kuçi – Vushtrri

12.   Drita Kukaj – Pejë

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 18.05.2017, 22:23  | T.E. | 1,028 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Fotografi e rrallë e Cimës, Lecit dhe Armend Rexhepagiqit e realizuar në Ulqin
Lajm i mirë për shoferët: Ulje e madhe e çmimeve të derivateve
Ahmeti në Kosovë në 10 vjetorin e pavarësisë
Një fanse e zjarrtë nga Azia për Interin – FOTO
Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të pasme më të mira në planet
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.