« Analistët » Rruga për në NATO është midis nesh
« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
Padi penale për personat që përdhunuan dy vajza 
vajzat_1.jpg

Kumanovë, 16 maj- Policia ka ngritur kallëzim penal për dy raste për sulm seksual në Kumanovë dhe Koçan. 

Policia e Koçanit ka ngritur padi penale kundër M.GJ. (25) nga Koçani për shkak të dyshimit për kryerje të veprës penale tentim për “përdhunim”. Siç qëndron në kumtesën e  policisë, më 13 maj rreth orës 11:00 në disa zona industriale në Koçan, duke përdor forcë fizike ka tentuar që të kryej marrëdhënie seksuale mbi K.S.(21), ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore në duar, transmeton Zhurnal. 

SPB Kumanovë, ka ngritur padi penale kundër E.M. (29) nga Kumanova për shkak të dyshimit për kryerje të veprës “përdhunim”. Rikujtojmë se më datë 21 prill të vitit 2014 rreth orës 04:40 në shtëpinë, përderisa S.S. (37) ishte duke fjetur ka ardhur i padituri ka hyrë brenda është afruar te krevati dhe ka kryer marrëdhënie seksuale mbi të njejtën, dhe me pas ia ka marrë telefonin dhe është larguar, transmeton Zhurnal. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 15:39  | L.E. | 3,518 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.