« Analistët »  Politika shqiptare të jetë më aktive në agjendën euro-atlantike
A po ushtron presion, "hakmarje" politike Azem Sadiki mbi mësimdhënësit në Komunën e ..
« Analistët » Mjerisht, Maqedonia nuk ka president i cili flet me kokën e vet
« Analistët » Zaev me retorikë "neutralizon" zërat kritik
Gostivar, arrestohet shoferi i cili pasi goditi fëmijën 7 vjeçar tentoi të largohet
biciii.jpg

Gostivar, 16 maj- Policia arriti që pas tre ditëve të arrestoj shoferin dhe veturën me të cilën më 13 maj në lagjen Grudajci të Gostivarit, e ka goditur dhe lënduar rëndë një fëmijë të moshës 7 vjeçare, transmeton Zhurnal. 

Veturën “Opel Frontera” pa targa të regjistruara e ka drejtuar L.N. (24) i cili kishte jetuar në afërsi të lagjes Grudajci, informojnë nga SPB Tetovë. 

“Vetura e tij është gjetur mbrëmë dhe për të njejtën do të bëhet hetim por edhe prova të tjera. Pronari i veturës nuk ka poseduar asnjë dokumentacion”, thekson Marjan Josifovksi, zëdhënës në SPB Tetovë. 

Rikujtojmë se në mëngjesin e së shtunës më datë 13 maj, fëmijën 7 vjeçar duke drejtuar biçikletën e tij e ka goditur një veturë i cili i njetji pasi ka goditur fëmijën është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Zhurnal. 

Fëmija menjëherë është dërguar në Qendrat Klinike në Shkup.  

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 14:59  | L.E. | 2,384 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zenko me prejardhje shqiptare në Lozovë të Shtipit, gjenë familjen e tij nga Malisheva
Pension edhe për ata që nuk kanë 15 vite “stazh”
Zhvishet Zejnepi, zbulon komplet gjoksin dhe linjat trupore (Foto +18)
Bëhuni gati, vjen i ftohti dhe acari
Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.