« Analistët » Rruga për në NATO është midis nesh
« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
« Partitë shqiptare për veton e Ivanovit » Jemi të zhgënjyer, kemi menduar që do të reflektonte
Digjet tërësisht një veturë prapa qendrës tregtare “Tri biseri” 
veturaBiseri.jpg

Shkup, 16 maj- Vetura e tipit Mercedes mbrëmë në orët e vonshme në Aerodrom të Shkupit është përfshirë nga flaka. 

Vetura "Mercedes" ka qenë e parkuar në afërsi të resotrantit "Çallgija". Flaka që për një kohë të shkurtër përfshiu gjithë veturën, gjithashtu ka kapluar edhe një pjesë të një kombi që ishte e parkuar në afërsi të veturës Jeep, transmeton Zhurnal. 

Vetura dhe kombi kanë pësuar dëme të mëdha materiale. Inspektim në vendin e ngjarjse kanë kryer ekipet policore që duhet të konfirmojnë se vallë bëhet fjalë për ndonjë zjarr të planifikuar më paraprakisht ose për ndonjë defeket të mëparshëm, transmeton Zhurnal. 

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 16.05.2017, 11:46  | L.E. | 1,174 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.