Kush keqpërdor paratë e fondeve?
« Analistët » Rruga për në NATO është midis nesh
« Analizë » Iluzion të flitet se shqiptarët janë partnerë të barabartë me maqedonasit në procesin..
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
Përleshje me grushta dhe me armë në Kondovë, një person përfundon në spital
photo_verybig_9078.jpg

Shkup, 15 maj - Dje më 14.05.2017 rreth orës 14:15 në fshatin Kondovë, ka ndodhur një përleshje mes N.M (31) dhe disa personave tjerë përshkak një aksidenti me makinë e cila ka ndodhur para disa muajve, mirëpo personi N.M nga Kondova ende nuk ua ka paguar harxhimet e gjyqit personave në fjalë, transmeton Zhurnal.

Ata me dhunë kanë nxjerrë jashtë nga vetura e tij dhe e kanë sulmuar personin N.M me grushta në të gjitha pjesët e trupit, ndërsa më pas kanë goditur atë edhe me armët e tyre.

Ngjarjen në stacionin policor në Gjorqe Petrov e ka paraqitur i pësuari N.M, të cilit më pas i është ofruar ndihmë në Spitalin e Qytetit ku janë konstatuar disa lëndime trupore. Po ndërmeren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.05.2017, 13:38  | Z.H. | 53,006 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Zbardhen 5 propozimet e OKB për ndryshimin e emrit të Maqedonisë
“E vërteta për BDI-në” - keqpërdorime të shumta edhe në NP “Parkingje publike dhe gjelbërime” - Gostivar   
A është fajtor zv/kryeministri Osmani për protestat e sotme anti-NATO para kuvendit !?
Vajza e Gjyste Vulajt tregon gjoksin, ndizet rrjeti...
Nina Serebrova nuk ndalon së provokuari, shikoni pozat e saj të nxehta
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.