« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analistët » Deputetët shqiptar bëhen të gjallë vetëm për tema të cilat i han pazari
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Dy vëllezër kidnapojnë një vajzë në Shkup
kidnapppp.jpg

Shkup, 15 maj- Një vajzë nga Shkupi ëshë kidnapuar të premten nga dy vëllezër dhe është mbajtur në një nga hostelet e Shkupit, transmeton Zhurnal.

Siç njoftoi policia, G.ZH. (43) nga Shkupi ka denocuar rastin se më datë 12.05.2017 rreth orës 13:00 në oborrin e shtëpisë ka takuar personat B.P (33), T.P (31) dhe A.B (31) dhe i kanë thënë se i dashuri i tyre me iniciale B.A. iu ka borxh 1.000 euro. Që të tre personat me forcë e kanë futur vajzën në veturë dhe e kanë dërguar në një hostel të Shkupit ku e kanë mbyllur në një nga dhomat e hostelit dhe e kanë pyetur se ku është B.A.

Në dhomën e hostelit e kanë mbajtur të mbyllur për 24 orë dhe më pas e kanë kthyer në shtëpi, transmeton Zhurnal.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit. 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 15.05.2017, 13:23  | L.E. | 20,223 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përshkallëzohet konflikti: Forcat turke kanë hyrë në Siri, kurdët sulmuan një qytet në Turqi
« Edhe këngëtar edhe politikan » Shpat Kasapi, pjesë e kryesisë të LSDM-së, dega Tetovë?
Shkurte Fejza e Kastriot Tusha sjellin projektin e ri për 10 vjetorin e pavarësisë
Prindër të ndarë fëmijë të përbashkët
Ben Blushi emërohet drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.