« INSIDE » Ligj ka, shteti nuk e zbaton, si pasojë rritet numri i Recidivistëve
« Analistët » Deputetët shqiptar bëhen të gjallë vetëm për tema të cilat i han pazari
« Analizë » Davosi i Zvicrës, "arena" ku do të diskutohet edhe "fati" ekonomik e politik i Maqedo..
Gallup: Vetëm 45 % e qytetarëve të Maqedonisë kanë besim në politikat e presidentit T..
Dramë në rrugët e Shkupit, e ndjekin me armë pa asnjë arsye
armaa.jpg

Shkup, 12 maj- Mbrëmë rreth orës 19:30 në bulevardin “Boris Trajkovksi” në Shkup, më saktë në një servis për vetura kishte shkuar  R.D. (51) nga Shkupi. 

Në atë moment kishte ardhur edhe S.T. (47) i cili paraprakisht kishte lënë veturën në servis. Të njejtët kanë dalë nga vetura me të cilin kishin ardhur në servis dhe pa asnjë arsye së bashku me djemt e tyre kanë nxjerrë armët, ndërsa S.T. i është drejtuar R.D.  më fjalë kërcënuesë, transmeton Zhurnal. 

Gjithë këtë dramë e ka shikuar pronari i servisit, i cili kishte tentuar që të qetësoj situatën, R.D. ka shfrytëzuar momentin ka hyrë në veturën e tij dhe është larguar. 

S.T. edhe djemt e tij kanë hyrë në veturën e tyre dhe kanë filluar ta ndjekin R.D., por R.D. duke tentuar që të ikë nga S.T. ka bërë aksident.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit, transmeton Zhurnal.  

 

 

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."
 12.05.2017, 15:59  | L.E. | 10,532 i lexuar

 

© ZHURNAL.mk

MË TË LEXUAR
Përshkallëzohet konflikti: Forcat turke kanë hyrë në Siri, kurdët sulmuan një qytet në Turqi
« Edhe këngëtar edhe politikan » Shpat Kasapi, pjesë e kryesisë të LSDM-së, dega Tetovë?
Shkurte Fejza e Kastriot Tusha sjellin projektin e ri për 10 vjetorin e pavarësisë
Prindër të ndarë fëmijë të përbashkët
Ben Blushi emërohet drejtor i ri i përgjithshëm i Top Channel
 

 


MARKETINGU    |    IMPRESUM    |    KONTAKT    |    ARKIVA

AGJENCIA E LAJMEVE "ZHURNAL"


Shkup, R. Maqedonisë
Fon: 02 3217 815
E-mail: info @ zhurnal.mk

maqedoniakosovashqiperiabotaekonomikronikasportkultureshowbizteknologji
© 2018 ZHURNAL
Të gjitha të drejtat e përmbajtjes në këtë portal janë të rezervuara.
Ndalohet ribotimi i përmbajtjes (lajmeve dhe të gjitha shkrimeve të tjera) pa lejen me shkrim të portalit "Zhurnal".
Çdo përdorues publik i përmbajtjes sonë pa autorizimin e posaçëm nga "Zhurnal" rrezikon të ballafaqohet me ligjin.